Lokal na wynajem, Warszawa, Bielany, Młociny

Numer zlecenia GUNE020
32 695 PLN
Powierzchnia:
957.0 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Piętro:
3/4
Struktura:
Rok budowy:
2009
Stan:
Normalny

Opis

Na wynajem biura wielkości od 10 m, w biurowcu na ogrodzonym terenie, przy trasie na Gdańsk.

Na wynajem powierzchnie biurowe, laboratoryjne, magazynowe - 957 m na 3 piętrze i parterze biurowca z recepcją, budynek ogrodzony, miejsca parkingowe przed budynkiem. Winda. Możliwość najmu dowolnej powierzchni/ilości biur. 30 min pieszo do metra, na przeciwko biurowca przystanek autobusowy, doskonała komunikacja samochodowa z centrum Warszawy. Trasa wylotowa na Gdańsk. Możliwość podjazdu samochodów ciężarowych.Teren zamknięty. Idealne miejsce na siedzibę firmy, klinikę, przychodnię lekarską lub stomatologiczną, centrum dystrybucji, centrum logistyczne. Wokół zieleń, cisza, Cena najmu w zależności od standardu biura od 35pln brutto do 59 pln brutto. W cenie prąd, woda i ciepło oraz w zależności od negocjacji powierzchnia sal konferencyjnych dostępna kilka razy do roku. Dostęp do kuchni, wyznaczone łazienki na korytarzu. Mozliwość korzystania z hostelu na preferencyjnych warunkach cenowych.

Idealne miejsce na siedzibę ogólnopolskiej firmy lub międzynarodowej firmy, laboratoria, klinikę.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Bielany, Młociny
 Cena:  32 695 PLN
 Powierzchnia:   957.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Aneta Branicka

Kierownik biura