Lokal na wynajem, Katowice, Śródmieście

Numer zlecenia GUPU917
1 512 PLN
Powierzchnia:
54.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Piętro:
2/4
Struktura:
Rok budowy:
Stan:
Wysoki standard

Opis

Wystawiono do wynajmu bardzo atrakcyjną powierzchnię biurową w centrum Katowic !!

Powierzchnia w skład której wchodzą dwa pomieszczenia usytuowana jest na drugim piętrze czteropiętrowego biurowca. Znakomicie nadaje się na siedzibę małej firmy lub punkt obsługi klienta. Znajduje się w stanie "do wejścia". Biurowiec zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta. Posiada dwa własne, płatne parkingi ( 100,00 PLN netto/miesiąc ; 150,00 PLN netto/miesiąc ). Centrum miasta posiada tę zaletę iż w niewielkiej odległości znajduja się banki, firmy, urzędy oraz inne instytucje niezbędne do prowadzenia działalności gospodarczej. Do czynszu najmu przyszły najemca musi doliczyć koszty eksploatacyjne w wysokości 16,00 PLN/ m2 netto miesięcznie. Cena pozostaje do rozsądnej negocjacji.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Katowice, Śródmieście, Śródmieście
 Cena:  1 512 PLN
 Powierzchnia:   54.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Jacek Pszczółka

Kierownik biura