Świetnie prosperujący sklep spożywczy w Gdyni

Lokal na sprzedaż, Gdynia, Wzgórze Św Maksymiliana

Numer zlecenia GUWI258
880 000 PLN 10 552 za m2
Powierzchnia:
83.4 m2
Liczba pomieszczeń:
6
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1949

Opis

Nieruchomość z gotowym, funkcjonującym biznesem możliwa do przekształcenia w niemal dowolne usługi

Na rynek trafia niepowtarzalna okazja przejęcia gotowego biznesu, który działa nieprzerwanie od 20 lat.

Sklep spożywczy, w którym codziennie pojawiają się zarówno stali jak i nowi klienci, przyciąga eleganckim frontem i zadbanym wejściem. W środku, przestronna hala sprzedażowa pozwala na transparentną ekspozycję towarów przy zachowaniu ich dużej różnorodności, a lada umiejscowiona w centralnej części hali umożliwia wygodne przeprowadzanie transakcji.

Na zaplecze o układzie promienistym wchodzimy przez korytarz. Na wprost znajduje się pomieszczenie z blatem i zlewozmywakiem prowadzące do toalety z umywalką, a po prawej wypełniony regałami, wysoki magazyn o pow. ponad 12m2. W pełni wyposażone biuro jest doskonałym miejscem, z którego swobodnie można zarządzać biznesem.

Choć sklep sam w sobie jest doskonałą inwestycją możemy swobodnie spojrzeć na niego jako lokal z potencjałem na inne usługi. Wyłączna własność zapewnia niski koszt utrzymania i dowolność urządzania wnętrza zależnie od potrzeb, a świetna lokalizacja klientów o zróżnicowanych preferencjach usługowych.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
5 665 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Ryszard Jesionowski
Ekspert kredytowy Credipass
Gdynia, Wzgórze Św Maksymiliana, Wzgórze Św Maksymiliana
 Cena:  880 000 PLN
 Powierzchnia:   83.4  m2
 Liczba pomieszczeń:  6

Sara Stańczak

Doradca ds. nieruchomości