Lokal na wynajem, Katowice, Śródmieście

Numer zlecenia GUXU415
436 PLN
Powierzchnia:
15.1 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Piętro:
5/5
Struktura:
Rok budowy:
Stan:
Do odnowienia

Opis

Wystawiono do wynajmu bardzo atrakcyjną powierzchnię biurową w centrum Katowic.

Powierzchnia w której skład wchodzi jedno pomieszczenie ( 15,06 m2 ) usytuowana jest na piątym piętrze pięciopiętrowego biurowca. Znakomicie nadaje się na siedzibę małej firmy. Znajduje się w stanie do odświeżenia lub lekkiego remontu. Biurowiec zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta. Posiada własny, płatny parking ( 250,00 PLN netto/miesiąc ). Centrum miasta posiada tę zaletę iż w niewielkiej odległości znajdują się banki, firmy, urzędy oraz inne instytucje niezbędne do prowadzenia działalności gospodarczej. Do czynszu najmu przyszły najemca musi doliczyć koszty eksploatacyjne w wysokości 15,00 PLN / m2 netto miesięcznie. Cena pozostaje do rozsądnej negocjacji.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Katowice, Śródmieście, Śródmieście
 Cena:  436 PLN
 Powierzchnia:   15.1  m2
 Liczba pokoi:  1

Jacek Pszczółka

Kierownik biura