Działka na sprzedaż, Ostródzki, Ostróda gm, Kajkowo

Numer zlecenia GUXU487
104 900 PLN   150 000 PLN   55 za m2
Powierzchnia:
1 920.0 m2
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Wymiary :
0x0

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Miasto:
Kajkowo
Lokalizacja:
Kajkowo
Powierzchnia:
1 920.0 m2
Media:
Woda, Elektryczność,
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Ostróda-Kajkowo! Działka niedaleko jeziora i plaży z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub pensjonatową.

Ładna działka budowlana przeznaczona pod zabudowę mieszkalno-usługową lub pensjonatową w bezpośrednim sąsiedztwie Ostródy, w Kajkowie (do jeziora Sajmino, plaży i parku - ok.2000m. Bardzo dobry dojazd drogą asfaltową. Na gruncie skrzynka energetyczna, w drodze dojazdowej: woda, gaz, (kanalizacja w najbliższych planach). Doskonałe miejsce do zamieszkania, polecam także osobom kreatywnym - możliwość wybudowania pensjonatu. W pobliżu nieruchomości znajduje się ładna duża przedwojenna posiadłość. Do Kajkowa kursuje autobus komunikacji miejskiej.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie agencji nieruchomości w wysokości 1,23% brutto.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
410 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Rafał Zwierzchowski
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
3 861 PLN