Energooszczędne domy w Alei Drzew z certyfikatem

Działka na sprzedaż, Łódź, Widzew

Numer zlecenia GYDU011
7 000 000 PLN 240 za m2
Powierzchnia:
29 134 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
500x58

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Łódź
Lokalizacja:
Widzew
Powierzchnia:
29 134 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa osiedlowa
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Projekt otrzymał certyfikat "Zielony dom" i zapewnia preferencyjne warunki otrzymania kredytu

Przedmiotem oferty jest sprzedaż gruntu o pow. 2,9 ha oraz prawa do projektu osiedla Aleja Drzew w Łodzi przy ul. Pomorskiej, składającego się z 22 bliźniaków, czyli 44 lokali mieszkalnych o pow. 163.8 m2. Lokal obejmuje: przestronny salon z aneksem kuchennym, dwie łazienki, 4 sypialnie, poddasze użytkowe, garaż. Każdy z bliźniaków posiada działkę o pow. 575 m2. W ramach projektu uzyskano PNB, ekspertyzy, analizy i raporty do pre-certyfikacji. Osiedle ma precertyfikat "Zielony Dom", wpisujący się w zrównoważone budownictwo i potwierdzający jakość ekologiczną oraz wysoką efektywność energetyczną budynków. Po ukończeniu budowy Osiedle ma szansę otrzymać finalny certyfikat. Projekt został pozytywnie zaopiniowany przez bank, który jest zainteresowany udzieleniem kredytu w wysokości 20 mln. PLN. Wybrany już został współinwestor i generalny wykonawca - Sommo Invest, znający się na wykonawstwie tego typu zielonych projektów. Pozwoli to zminimalizować ryzyka związane z procesem budowlanym.

Zestawienie kosztów i zysków: 7 mln zakup udziałów Spółki, albo gruntu +prawa do projektu; 24 mln. - nakłady na budowę + rezerwa, 1 mln - koszt prowizji od sprzedaży, marketing oraz inne koszty, 44 mln - przychód ze sprzedaży 44 lokali. Zysk - 12 mln, ROE - zależne od strategii realizowania budowy.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
47 875 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Credipass
Łódź, Widzew, Widzew
 Cena:  7 000 000 PLN
 Powierzchnia:   29 134  m2

Grażyna Niegowska

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?