Przestronny lokal usługowo-handlowy

Lokal na sprzedaż, Bytom, Śródmieście

Numer zlecenia GYKA238
520 000 PLN 5 547 za m2
Powierzchnia:
93.8 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Stan techniczny nieruchomości:
Normalny
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1920
Stan:
Normalny

Opis

Rozpocznij swój zupełnie nowy biznes lub przejmij go wraz ze stałymi klientami!

Przedstawiam Państwu lokal usługowo-handlowy o powierzchni 93,75 m kw, zlokalizowany na głównym deptaku w Bytomiu gdzie stale funkcjonują inne lokale handlowo-usługowe, a codziennie przechodzi tędy setki osób. Aktualnie pełni on funkcję solarium. Możliwość zakupu wraz z wyposażeniem dziewięciu kabin i przejęcia biznesu ze stałymi klientami. Cena sprzętu to 140 tys zł. Lokal bardzo dobrze prosperujący i wysoko oceniany. Dobrze wpasowałby się na inny biznes kosmetyczny, handlowy czy jako studio tatuażu. W środku otwarta przestrzeń z wydzielonymi kabinami do opalania, recepcja, zaplecze oraz WC. Ogrzewanie w formie grzejników elektrycznych. Na podłodze gres antypoślizgowy. Zakup tego lokalu to gotowy sposób na biznes!

Ulica Dworcowa w Bytomiu to główna ulica handlowa śródmieścia Bytomia. W całej długości jest deptakiem wyłączonym z ruchu kołowego.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 347 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Ewa Walaszek-Sajdak
Ekspert kredytowy Credipass
Bytom, Śródmieście, Śródmieście
 Cena:  520 000 PLN
 Powierzchnia:   93.8  m2
 Liczba pomieszczeń:  1

Katarzyna Borak

Doradca ds. nieruchomości