Lokal na wynajem, Rzeszów, Śródmieście Płn

Numer zlecenia GYLI387
6 000 PLN
Powierzchnia:
143.0 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1950

Opis

Szukasz idealnej powierzchni dla swojego biznesu w centrum Rzeszowa? Nie szukaj dalej!

Do Wynajęcia lokal położony w samym sercu Rzeszowa. To doskonała okazja dla przedsiębiorców, dla których lokalizacja ma kluczowe znaczenie. Lokal posiada witrynę i wejście bezpośrednio z chodnika gwarantując łatwy dostęp dla Twoich Klientów.
Mierzący ok 140 metrów kwadratowych układ obejmuje duży open space i dwa dodatkowe pomieszczenia, dzięki czemu nadaje się na różnorodne przedsięwzięcia. Niezależnie od tego, czy chcesz otworzyć restaurację, sklep, biuro czy działalność usługową, ta przestrzeń ma potencjał, aby zaspokoić Twoje potrzeby.
Ogrzewanie i wodę z sieci miejskiej.
Czynsz najmu wynosi 6000 zł miesięcznie + media.


Oferta dostępna jest wyłącznie w Metrohouse. Nie przegap tej jedynej w swoim rodzaju okazji, aby umieścić swoją firmę w centrum akcji.
Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na oglądanie!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Rzeszów, Śródmieście Płn, Śródmieście Płn
 Cena:  6 000 PLN
 Powierzchnia:   143.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Piotr Mazur

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 4 ?