Lokal na wynajem, Warszawa, Praga Południe, Grochów

Numer zlecenia GYNI799
3 500 PLN
Powierzchnia:
38.5 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2016

Opis

Idealna lokalizacja na prowadzenie działalności gospodarczej.

Mam przyjemność zaprezentować lokal handlowo – usługowego o powierzchni 38,5 m 2.
Lokal posiada wejście z ulicy oraz duże witryny.
Lokal składa się z pomieszczenia o powierzchni 29,5 m 2, wspólnego pomieszczenia socjalnego 5,5 m 2 i WC 3,5 m 2 z drugim lokalem.
Lokal jest już wykończony oraz ma założoną klimatyzację.
Cena najmu to 3500 zł netto/mc + 200 zł netto/mc opłaty administracyjne
Lokal położony jest na warszawskiej Pradze Południe w niedalekiej odległości komunikacji miejskiej, co umożliwia korzystanie z bardzo dobrego połączenia tramwajowego oraz autobusowego ze ścisłym centrum miasta.
W bezpośrednim sąsiedztwie lokalu znajdują się liczne osiedla, sklepy, punkty usługowe, miejsca rozrywki i rekreacji oraz placówki oświatowe, służby zdrowia, dzięki czemu miejsce charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu.
Lokal nadaje się na biuro,sklep, studio urody, serwis, punkt obsługi klienta, gabinet medycyny estetycznej i inne usługi.


Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu