Sprzedaż, lokal, Iławski, Susz gm, Redaki

Numer zlecenia GYNU104
55 000 PLN   130 000 PLN   1 410 za m2
Powierzchnia:
39.0 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Piętro:
Parter/0
Struktura:
Gazobeton
Rok budowy:
2007
Stan:
Normalny

Opis

Prezentujemy Państwu lokal handlowy wraz z dużą działką i powierzchnią magazynową w miejscowości Redaki.

Lokal wybudowany w 2007roku, aktualnie znajduje się w nim sklep spożywczy. Możliwość przekształcenia lokalu usługowo -handlowego na lokal mieszkalny. Dodatkowo działka budowlana o powierzchni 32 arów. Na działce media: woda, prąd, siła, szambo. Teren ogrodzony siatką z bramą, obok sklepu miejsca parkingowe. W skład nieruchomości wchodzi również powierzchnia magazynowa o powierzchni prawie 350m2. Miejscowość blisko drogi krajowej nr 521 (do Iławy 17km, do Susza 10km).W miejscowości stacja kolejowa (300m), kościół. Planowane jest podłączenie kanalizacji.
Atrakcyjna cena. Zapraszam do oglądania.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie agencji nieruchomości w wysokości 1,23% brutto.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
228 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Rafał Zwierzchowski
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
2 580 PLN