Działka na sprzedaż, Kołobrzeski, Grzybowo

Numer zlecenia GYPY124
790 000 PLN 300 za m2
Powierzchnia:
2 636 m2
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Wymiary :
70x38

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Miasto:
Grzybowo
Lokalizacja:
Grzybowo
Powierzchnia:
2 636 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Trwałe z bramą
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

2636 m2 pod inwestycje na styku miasta i gminy Kołobrzeg Działka położona jest na styku Grzybowa, Korzystna i Kołobrzegu. Do morza tylko 1 kilometr morza, nieopodal ulicy Kołobrzeskiej.

Jest objęta MPZP z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowo-usługową (MN/U.2). Stanowi ona okazję dla inwestorów zainteresowanych rozwojem projektu, który integruje się z nadmorskim krajobrazem lub poszukujących terenów pod usługi. Zgodnie z planem, maksymalna powierzchnia zabudowy może wynosić 35% działki, przy czym wymagane jest zachowanie co najmniej 50% terenu jako powierzchni biologicznie czynnej.

Teren jest w pełni ogrodzony, z bramą, równy i częściowo utwardzony. Nieruchomość ma zapewniony dostęp do wszystkich niezbędnych mediów: wody, prądu, gazu i kanalizacji.

Cena działki jest podana w kwocie netto, do której należy doliczyć 23% VAT. Dodatkowo, istnieje możliwość zakupu znajdujących się na niej domków letniskowych za cenę 70 000 zł netto za sztukę. Dostępność działki planowana jest na wrzesień 2024 roku, co daje przyszłym właścicielom wystarczająco dużo czasu na zaplanowanie i przygotowanie swojego projektu.

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na spotkanie w sprawie nieruchomości!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
5 403 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Radosław Walczak
Ekspert kredytowy Credipass
Kołobrzeski, Grzybowo
 Cena:  790 000 PLN
 Powierzchnia:   2 636  m2
 Liczba pokoi:  0

Ewa Hetmańska

Master lider
Rating: 4.99 ?