Działka na sprzedaż, Nowodworski, Leoncin gm, Secyminek

Numer zlecenia GYSY034
1 886 700 PLN 150 za m2
Powierzchnia:
12 578 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Powierzchnia :
5394

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Secyminek
Lokalizacja:
Secyminek
Powierzchnia:
12 578 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Zapraszam do zakupu działki/działek w malowniczej lokalizacji, idealna pod zabudowę jednorodzinna

Działki o szerokości 36,61 i długości około 73m , w cichej okolicy, z doskonałym dostępem do lasu, jeziora czy Wisły. W niedalekiej okolicy gospodarstwa z ekologiczną żywnością. działki są płaskie, lekko zadrzewione, samosiejkami (brzoza, dębaki, trawa ). Zabudowa w okolicy jednorodzinna. Doskonały dojazd do S7 około 15km, do Warszawy 46 km, do Nowego Dworu Mazkowieckiego czy Modlin Twierdz około 15km. Od działki w odległości około 3 km market, Kościół, Urząd Gminy, Stacja Benzynowa.
Działka jest nieogrodzona, o płaskim ukształtowaniu co może pozwolić na dowolne zagospodarowanie względem własnego uznania.
Dom w tej okolicy to doskonała inwestycja, w ucieczce przed miejskim zgiełkiem.
Plan przewiduje lokalizację następujących funkcji: 1. Funkcji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i letniskowej; 2. Funkcji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i letniskowej oraz zabudowy zagrodowej; 3. Funkcji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i letniskowej

Malownicza okolica, cisza spokój. Ptaszki, motylki, grzybki, jagódki, rybki w zasięgu ręki. Zapraszam do obejrzenia i zakupu, bo można w tej okolicy po prostu się zakochać.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
7 382 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Jackiewicz
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
46 082 PLN
Nowodworski, Leoncin gm, Secyminek
 Cena:  1 886 700 PLN
 Powierzchnia:   12 578  m2

Agnieszka Witczak

Doradca ds. nieruchomości