Działka na sprzedaż, Tomaszowski, Tomaszów Mazowiecki gm, Swolszewice Małe

Numer zlecenia GYZI983
140 000 PLN   178 000 PLN   31 za m2
Powierzchnia:
4 461.0 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
32/139

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Swolszewice małe
Lokalizacja:
Swolszewice małe
Powierzchnia:
4 461.0 m2
Media:
Woda, Elektryczność,
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Działka budowlana o powierzchni 4461 m2 w miejscowości Swolszewice Małe(Borki) zlokalizowana w bardzo atrakcyjnym miejscu na terenie ośrodka wypoczynkowego w Borkach.

Działka została wydzielona z terenu ośrodka wypoczynkowego w Borkach i jest w pełni uzbrojona t.j: wodociąg, kanalizacja, prąd, telefon. Wymiary działki to 32 m szerokości i 139 m długości. Działka płaska z pojedynczymi drzewami. Droga do dojazdowa do działki asfaltowa. Bardzo dobry i szybki dojazd do centrum Tomaszowa Maz zaledwie 7 km. Bliska odległość do Zalewu Sulejowskiego oraz terenów zielonych. W okolicy wiele atrakcji takich jak: przystań żeglarska, bary, sklepy, wypożyczalnia sprzętu wodnego, ośrodki wczasowe. Działka godna polecenia ze względu na lokalizację oraz sąsiedztwo terenów zielonych obfitych w runo leśne i grzyby. Zapraszam na prezentację.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
548 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Łukasz Sadowski
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
4 735 PLN