Lokal biurowy w Siedlcach przy ul.Szaloma Asza 2

Lokal na wynajem, Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce

Numer zlecenia HADI528
1 280 PLN
Powierzchnia:
32.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Piętro:
1/2
Struktura:
Rok budowy:
2022
Stan:
Wysoki standard

Opis

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego położonego w Siedlcach przy ul.Asza 2

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego położonego w Siedlcach przy ul. Szaloma Asza 2.
Lokal po generalnym remoncie wykończony w wysokim standardzie i stonowanej kolorystyce. Oferta dotyczy lokalu o powierzchni 32m2 z możliwością wynajęcia także sąsiadującego biura o powierzchni 31m2. Lokal jasny przestronny wyposażony w energooszczędne oświetlenie LED , klimatyzację. Obiekt monitorowany oraz dozorowany przez firmę ochroniarska. Ponadto zautomatyzowany dostęp poprzez elektrozamki zespolone z systemem alarmowym.
Na piętrze do dyspozycji toaleta oraz pomieszczenie socjalne co stanowi udział w częściach wspólnych. Do ceny najmu należy doliczyć koszty energii oraz wody według wskazania podlicznika, a także zryczałtowane koszty wywozu nieczystości oraz ogrzewania według wskazań faktury PEC. Najem będzie również podwyższony o kwotę w wysokości 1 zł/m2 obejmującą serwis sprzątający, środki czystości oraz artykuły higieniczne. Wszystkie ceny podane w netto

Lokal handlowo-usługowegy położonego w Siedlcach przy ul. Szaloma Asza 2.
Lokal po generalnym remoncie wykończony w wysokim standardzie i stonowanej kolorystyce. Oferta dotyczy lokalu o powierzchni 32m2 z możliwością wynajęcia także sąsiadującego biura(31m2)

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce
 Cena:  1 280 PLN
 Powierzchnia:   32.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Wioletta Wójcik

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?