Obiekt na sprzedaż, Grójecki, Chynów gm, Żyrów

Numer zlecenia HAJA463
1 100 000 PLN   1 600 000 PLN   764 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

PILNA SPRZEDAŻ.
Unikalna nieruchomość. Budynek mieszkalny wraz z zabudową gospodarczą oraz lądowiskiem. Idealny pomysł na swój biznes !!!

Sprzedaż dotyczy działki obszar ok 4,5 ha, bez stawu. Jest możliwość sprzedaży całości w cenie 1,5 mln. Nieruchomość położona niedaleko głównej trasy nr 50 w odległości ok 8 km od miasta Grójec. Cały obszar zajmuje powierzchnię ponad 6 ha wraz ze stawem. W skład nieruchomości wchodzi dom mieszkalny, który został rozbudowany oraz odnowiony w 2007 roku, dwa budynki gospodarcze, hangar w którym obecnie przechowywane są awionetki.Wszystkie budynki ocieplone, otynkowane, dachy pokryte są blachą trapezową. Na terenie nieruchomości funkcjonuje lądowisko dla awionetek. Jest to idealne miejsce na stworzenie własnej działalności. Istnieje możliwość rozbudowy lądowiska oraz hangarów które można wynająć, jest to także atrakcyjne miejsce do utworzenia miejsca na pole golfowe, stadninę koni, gospodarstwo agroturystyczne, rolne. Sprzedaż z pomysłem na dochodowy interes.
PILNA SPRZEDAŻ, ze strony właściciela.


Bardzo ciekawa nieruchomość w atrakcyjnej cenie na własną działalność, w cichym miejscu a zarazem w niedalekiej odległości od Grójca i Góry Kalwarii. Odległość od Warszawy wynosi ok 50 km.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 564 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
28 413 PLN