Obiekt na sprzedaż, Oleśnicki, Syców gm, Wioska

Numer zlecenia HAJO384
2 500 000 PLN 6 024 za m2
Powierzchnia:
415.0 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:
Budynek mieszkalny

Opis

Życie to ciągłe zmiany, sprzedajemy dom i ośrodek szkoleniowy, położone w otulinie zieleni - Wioska

Tylko u nas na sprzedaż komplet - dwie nieruchomości, pięknie położone wśród zieleni - lasów Wioska k/Sycowa:
- mieszkalny dom wolnostojący o pow.95,65 m2 (4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, garaż w bryle budynku) posadowiony na działce 440 m2, a wybudowany w 2015 r.
- pod działalność gospodarczą dom wolnostojący o pow.320 m2 (7 pokoi 6 łazienek, dół przystosowany dla osób niepełnosprawnych - podjazd + miejsce na ewentualną windę, obok duży parking), posadowiony na działce o pow.1096 m2 wybudowany w 2013 roku. Obecnie działa tu ośrodek szkoleniowy jak i również wynajem noclegów.
Nieruchomości urządzono w stylu wiejskim, domy wybudowane w konstrukcji szkieletowej docieplone wełną mineralną. Dachy pokryte dachówką ceramiczną, okna PCV w drewnianej okleinie, na podłogach położono deskę. Alarm, monitoring. Media niezależne: woda z wodociągu, prąd, indywidualna oczyszczalnia ścieków. Ogrzewanie za pomocą pieca centralnego ogrzewana na ekogroszek.
Całość sprzedawana jest z wyposażeniem!

Potencjał nieruchomości ogromny!
Wszystkich dodatkowych informacji nie ujętych w ofercie udzielę telefonicznie. Do wglądu projekty budowlane nieruchomości.
Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację:)

Pomagamy w uzyskaniu kredytu dopasowanego do Państwa potrzeb i możliwości.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
16 092 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Hamera
Ekspert kredytowy Credipass
Oleśnicki, Syców gm, Wioska
 Cena:  2 500 000 PLN
 Powierzchnia:   415.0  m2
 Liczba zabudowań:  2

Sylwia Majchrzak

Lider sprzedaży
Rating: 5 ?