Działka na sprzedaż, Łódź, Widzew

Numer zlecenia HALA029
399 000 PLN 407 za m2
Powierzchnia:
980 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
28/35

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Łódź
Lokalizacja:
Widzew
Powierzchnia:
980 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

W pełni uzbrojona działka w cichej, zielonej okolicy Łodzi w sąsiedztwie domków jednorodzinnych.

Działka o powierzchni 980 mkw jest usytuowana w niezwykle malowniczej okolicy Łodzi. Jest absolutną okazją dla osób chcących wybudować dom w mieście, a jednocześnie zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku wśród kameralnej zabudowy jednorodzinnej. Działka jest w pełni uzbrojona. Ma prąd, wodę miejską oraz doprowadzony gaz. Teren jest płaski, porośnięty trawą z kilkoma drzewami. Oprócz działki nowy właściciel będzie miał udział w niezabudowanych działkach stanowiących wewnętrzną drogę dojazdową. Okolica jest niewątpliwie prestiżowa i bardzo malownicza. Bliskość terenów zielonych sprzyja aktywnemu wypoczynkowi, wieczornym spacerom i obcowaniu z naturą. Działka ma nieutrudniony dojazd do centrum miasta. Zapraszam na prezentację.

Piękna działka, w pełni uzbrojona czeka na nowego właściciela. Niewątpliwa okazja do wybudowania domu jak i teren rekreacyjny sprzyjający odpoczynkowi od miejskiego zgiełku.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 729 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Sadowski
Ekspert kredytowy Credipass
Łódź, Widzew, Widzew
 Cena:  399 000 PLN
 Powierzchnia:   980  m2
 Liczba pokoi:  0

Aleksandra Kłos Krysztofczyk

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?