Działka na sprzedaż, Słupski, Machowino

Numer zlecenia HAPI000
160 000 PLN 52 za m2
Powierzchnia:
3 096 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
75x41,3

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Machowino
Lokalizacja:
Machowino
Powierzchnia:
3 096 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Na sprzedaż działka w atrakcyjnej turystycznie miejscowości Machowino Działka rolna w Machowinie, na terenach o bardzo słabej przydatności rolniczej gleb.
Zajmuje powierzchnię 3096 mkw. ma kształt prostokąta.
Graniczy bezpośrednio, przez drogę, z działkami znajdującymi się w obrębie Bydlino, dla których, jest już uchwalony plan przestrzennego zagospodarowania: mieszkaniowy i mieszkaniowo-usługowy.
W większości są to domy jednorodzinne wolno stojące. Prezentowana działka ma powierzchnię 3096 m2. Znajduje się w miejscowości Machowiono, gminie Ustka. Zgodnie z uchwałą Rady Gminy Ustka nie jest obszarem zdegradowanym i nie podlega rewitalizacji. Istnieje możliwość budowy zbiornika bezodpływowego przydomowej oczyszczalni ścieków.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 094 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Radosław Walczak
Ekspert kredytowy Credipass
Słupski, Machowino
 Cena:  160 000 PLN
 Powierzchnia:   3 096  m2
 Liczba pokoi:  0

Hanna Kamińska

Kierownik
Rating: 5 ?