Usługi na sprzedaż, Zgierski, Aleksandrów Łódzki

Numer zlecenia HAPY323
1 900 000 PLN 2 152 za m2
Powierzchnia:
883.1 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Prefabrykowana
Rok budowy:
2024

Opis

Do sprzedaży obiekt dwu kondygnacyjny, o powierzchni użytkowej 861,1 m2. Budynek usytuowany jest na przestronnej działce o powierzchni użytkowej 1607 m2, w trakcie budowy. Budynek do sprzedaży na etapie stanu surowego zamkniętego, pierwszej kondygnacji o powierzchni 425,70 m2. Druga kondygnacja, może być zrealizowana za dodatkową opłatą. W cenie wszystkie pozwolenia oraz projekt na dwie kondygnacje. Przeznaczenie budynku zabudowa usługowa i mieszkalna. Nieruchomość zlokalizowana jest w centralnej części miasta. W sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowa jedno i wielorodzinna oraz budynki handlowo-usługowe i miejsca użyteczności publicznej. Budynek jest usytuowany przy drodze asfaltowej publicznej z dużymi witrynami i dobrym dojazdem. Na działkę jest wjazd z dwóch stron. Z tyłu budynku jak i z przodu, jest przeznaczona działka na miejsca parkingowe. Działka wyposażona jest w przyłącze energetyczne, wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe i telekomunikacyjne. Cena brutto do negocjacji. Polecam i zapraszam na prezentację.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
12 230 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Sadowski
Ekspert kredytowy Credipass
Zgierski, Aleksandrów Łódzki
 Cena:  1 900 000 PLN
 Powierzchnia:   883.1  m2
 Liczba pomieszczeń:  2

Krzysztof Czyż.

Kierownik