Chcesz się budować? Ta działka czeka na Ciebie!

Działka na sprzedaż, Katowice, Piotrowice

Numer zlecenia HAZO057
294 000 PLN 429 za m2
Powierzchnia:
685 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
20,31x30

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Katowice
Lokalizacja:
Piotrowice
Powierzchnia:
685 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Siatka z bramą
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka w otoczeniu niskiej i nowej zabudowy czyni ofertę bardzo atrakcyjną!

Oferta dotyczy działki położonej w Katowicach-Piotrowicach przy ul. Leszczynowej o powierzchni 685 mkw - działka narożna. Teren płaski. Możliwość dokupienia sąsiedniej działki. Posiada dostęp do drogi publicznej od ul. Leszczynowej.

W drodze oraz w sąsiedniej działce biegną sieci: wodna, kanalizacyjna, gazowa i elektryczna - aktualne WT dla przyłączy wod-kan z października 2022.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego w części teren objęty działką oznaczony jest jako "obszary zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej" - 2MN.

Na działce przewidywana była inwestycja budowy domu w zabudowie bliźniaczej, z garażem, o całkowitej powierzchni ok 190m2.

Dla projektowanej inwestycji budowy domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej wydano ostateczną decyzje pozwolenia na budowę, prowadzony jest dziennik budowy, powołano kierownika budowy. Działka ogrodzona jest siatką tymczasową z dwóch stron. Do nieruchomości prowadzi droga utwardzona od ulicy Tunelowej.


Świetna lokalizacja która zapewnia jednocześnie spokój oraz świetny dojazd do centrum Katowic, Mikołowa oraz Tychów.W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa(liczne sklepy,szkoły,przedszkola,restauracje).Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 011 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Ilona Chudzik
Ekspert kredytowy Credipass
Katowice, Piotrowice, Piotrowice
 Cena:  294 000 PLN
 Powierzchnia:   685  m2

Monika Biały

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?