Sprzedaż, obiekt, Kłodzki, Polanica-zdrój gm, Polanica-zdrój

Numer zlecenia HECY112
1 349 990 PLN   1 700 000 PLN   3 668 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Wspaniały dom wypoczynkowy położony na dużej działce w Polanicy Zdrój.

Do sprzedania dom wypoczynkowy " Przylesie" usytuowany na działce o powierzchni 5 812 m2 znajdujący się w dolinie Bystrzycy Dusznickiej w miejscowości Polanica-Zdrój. Nieruchomość położona jest w malowniczej, spokojnej oraz cichej okolicy pod samym lasem. Budynek jest w części podpiwniczony. Na parterze znajduje się recepcja, przestronny salon, wyposażony bar połączony z jadalnią, kuchnia, pokój biurowy, WC, dwa pokoje z osobną łazienką oraz apartament z łazienką. Na piętrze mieści się pięć stylowo urządzonych pokoi, jeden apartament z łazienką, pomieszczenie gospodarcze oraz dwie osobne łazienki. Całość jest bardzo gustownie urządzona. Niewątpliwą zaletą jest jego położenie pod samym lasem, działka zagospodarowana jest pięknym ogrodem i placem zieleni. Zapraszamy na prezentację.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
5 601 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Metrofinance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
34 027 PLN