Obiekt na sprzedaż, Wschowski, Sława gm, Sława

Numer zlecenia HEDY902
110 000 PLN 667 za m2
Powierzchnia:
165.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Kamienica

Opis

Położona na Starym Rynku kamienica do generalnego remontu.

Zabytkowa kamienica położona przy pl. Rynek 12 w pięknej malowniczej miejscowości turystycznej o nazwie Sława została wpisana do księgi rejestru zabytków województwa lubuskiego. Budynek przedwojenny, szacowany okres budowy szacuje się na 1850 rok. Wymaga generalnego remontu stąd tak atrakcyjna cena. Można przystosować ją na dwa niezależne mieszkania. Istnieje również możliwość przystosowania parteru pod działalność usługowo-gospodarczą, a na piętrze stworzenia biur dla firmy. Niedaleka odległość od parku miejskiego z którego wychodzi się nad największe jezioro w województwie lubuskim nad Jezioro Sławskie. Nieruchomość dla inwestora z pomysłem. Zważając na fakt, że znajduję się w miejscowości turystycznej i bardzo dobrą lokalizację sprawdzonym pomysłem będzie przystosowanie nieruchomości pod wynajem miejsc noclegowych.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
456 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
3 988 PLN
wschowski, Sława gm, Sława
 Cena:  110 000 PLN
 Powierzchnia:   165.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Piotr Kasperski

Kierownik biura