Obiekt na sprzedaż, Sławieński, Darłowo gm, Darłowo

Numer zlecenia HEGY355
2 099 000 PLN   2 300 000 PLN   3 332 za m2
Powierzchnia:
630.0 m2
Liczba zabudowań:
4
Typ:
Pensjonat

Opis

Myślisz nad własnym biznesem turystycznym? Ta oferta jest idealna dla Ciebie !

W naszej ofercie pojawił się 3 piętrowy pensjonat o całkowitej powierzchni 630 m2 zlokalizowanej w nadmorskiej i atrakcyjnie turystycznie miejscowości Darłowo. Budynek posiada 16 pokoi dla gości, każdy z własną łazienką oraz 3 pokojowe mieszkanie z kuchnią o powierzchni 110 m2, duża sala jadalna(75m2) oraz kuchnia. Pokoje w budynku są dwu oraz trzypokojowe, ale istnieje możliwość dodania większej ilości łóżek. Umeblowanie lokalu pozostaje w cenie. Nieruchomość znajduję się na na działce w kształcie prostokąta o wymiarach 16x24 z powierzchnią całkowitą 450 m2. Teren wokół budynku jest zadbany, są posadzone drzewa i krzewy ozdobne, w ogrodzie dodatkowo znajduję się plac zabaw. Jednak co najważniejsze budynek zlokalizowany jedyne 350 m od plaży i morza, co daje ogromną wartość turystyczną.

Pensjonat jest gotowy do użytku oraz w pełni wyposażony, ma wysoki standard wykończeń, działa cały rok i przynosi zyski. Zapraszamy do oglądania

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
8 709 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
50 911 PLN
Sławieński, Darłowo gm, Darłowo
 Cena:  2 099 000 PLN
 Powierzchnia:   630.0  m2
 Liczba pokoi:  4

Krzysztof Głuszczak

Kierownik biura