Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, Jagodno, Konduktorska

Numer zlecenia HELU145
410 000 PLN   425 000 PLN   9 039 za m2
Powierzchnia:
45.4 m2
Liczba pokoi:
3
Piętro:
3/3
Struktura:
Silikat
Rok budowy:
2016
Stan:
Podwyższony

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Wrocław
Ulica:
Konduktorska
Powierzchnia:
45.4 m2
Piętro:
3/3
Pokoje:
3
Kuchnia:
Pokój z aneksem kuchennym
Balkon:
Balkon
Rodzaj własności:
Własność
Technologia budowy:
Silikat
Wysokość czynszu:
250 PLN
Ogrzewanie:
Miejskie
Winda:
Nie
Widok:
Inne budynki
Parking:
Brak danych
sprawdź szczegółowe parametry pomieszczeń >>>

Opis

Do sprzedania mieszkanie idealne dla rodziny. Nie gorzej sprawdzi się również jako lokata kapitału!

Lokal znajduje się na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku, zlokalizowanego w środkowej części dynamicznie rozwijającego się Jagodna.
Szereg planowanych i realizowanych już inwestycji w tym regionie, pozwala stwierdzić, że jest to idealna lokata kapitału.

Mieszkanie jest obecnie wynajmowane przez czteroosobową rodzinę, toteż nie ma krzty przesady w traktowaniu go jako miejsca rodzinie sprzyjającemu. Bezzasadne jest również umniejszanie jego potencjału jako lokalu pod wynajem! To już się dzieje i przynosi zyski!

Estetyka wykonania budynku przykuwa uwagę. Przyjemna kolorystyka elewacji oraz wykonanie z dużą dbałością o detal kupują odwiedzającego z miejsca. Do mieszkania prowadzi klatka schodowa, wykończona granitowymi płytami, z bardzo ciekawą, nawiązującą do przedwojennego stylu, balustradą.

Samo mieszkanie jest jasne, estetyczne i gotowe do wprowadzenia! Nowoczesna zabudowa kuchni zawarta jest w cenie. Wykończenie, choć minimalistyczne, wywołuje poczucie komfortu!

Aby w pełni docenić Jagodno, można zapoznać się z opiniami wieloletnich mieszkańców tego regionu. Najczęściej pojawiającymi się zaletami są cisza, czyste powietrze i dużo przyjemnej przestrzeni. Ciągła modernizacja komunikacji sukcesywnie będzie podnosić jakość życia w tej dzielnicy! Warto!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 604 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Hamera
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
11 464 PLN
Wrocław, Krzyki, Jagodno, Konduktorska
 Cena:  410 000 PLN
 Powierzchnia:   45.4  m2
 Liczba pokoi:  3

Agnieszka Sadowska

Agent nieruchomości
Rating: 4.5 ?