Działka na sprzedaż, Toruń pow, Toruń gm, Toruń

Numer zlecenia HEME203
2 890 000 PLN 779 za m2
Powierzchnia:
3 711 m2
Przeznaczenie:
Wielorodzinna (mw)
Wymiary :
23x160

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Wielorodzinna (mw)
Miasto:
Toruń
Lokalizacja:
Toruń
Powierzchnia:
3 711 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Przedstawiam działkę inwestycyjną w doskonale rozwijającej się części Torunia!

Działka o imponującej powierzchni około 3800 m² oferuje różnorodne możliwości zagospodarowania, zgodnie z przyjętym planem, umożliwiając zarówno budowę obiektów wielorodzinnych, jak i usługowych.

Jej strategiczne położenie przekłada się na doskonały dojazd, co stanowi istotny atut dla potencjalnych inwestorów. Łatwy dostęp do infrastruktury komunikacyjnej sprzyja efektywnemu wykorzystaniu terenu. Ponadto, perspektywiczna lokalizacja w jednej z najszybciej rozwijających się części Torunia dodaje atrakcyjności tej inwestycji.

W otoczeniu można oczekiwać dynamicznego rozwoju, co sprzyja długoterminowym perspektywom inwestycyjnym. Działka staje się nie tylko miejscem potencjalnej budowy, lecz również strategicznym punktem w kontekście rozwoju miasta. Zainteresowani inwestorzy mogą zobaczyć w niej nie tylko obszar do budowy, ale także szansę na uczestnictwo w dynamicznym rozwoju lokalnej społeczności i gospodarki.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
19 766 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Kulawiak
Ekspert kredytowy Credipass
Toruń pow, Toruń gm, Toruń
 Cena:  2 890 000 PLN
 Powierzchnia:   3 711  m2
 Liczba pokoi:  0

Filip Ogrodziński

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?