Działka na sprzedaż, Pilski, Szydłowo gm, Dolaszewo

Numer zlecenia HEMO980
115 000 PLN 120 za m2
Powierzchnia:
958 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
27 x 35

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Dolaszewo
Lokalizacja:
Dolaszewo
Powierzchnia:
958 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Gaz
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Płyty betonowe
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Polecam Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną, położoną poza miastem w cichej spokojnej okolicy na urokliwym osiedlu domków jednorodzinnych w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.

Działka ma powierzchnię 958 m2 , wymiary działki 27 m x 35 m, działka jest płaska, niezagospodarowana, bez ogrodzenia, porośnięta trawą i pojedyńczymi krzewami z dwuch stron graniczy z innymi działkami. Bardzo dobry dojazd droga betonowa bezpośrednio przy działce. Bezpośrednio przy działce znajdują się media: woda zimna, kanalizacja, prąd, gaz ziemny, telefon, TV kablowa, osiedle posiada oświetlenie uliczne. Działka ma bardzo dobrą orientację na strony świata. Całe osiedle jest położone z dala od głównej drogi, wokół jest las. Osiedle znajduje w odległości około 6 km od centrum miasta Piły.


Zachęcam Państwa do oglądania działki gdyż jej położenie jest niewątpliwie atrakcyjne. Cisza i spokój oraz dostęp praktycznie do wszystkich mediów zapenią Państwu w przyszłości wysoki komfort.


Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
450 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
4 112 PLN