Lokal na wynajem, Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce

Numer zlecenia HENU194
1 500 PLN
Powierzchnia:
50.0 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Stan techniczny nieruchomości:
Normalny
Struktura:
Rok budowy:
1987
Stan:
Normalny

Opis

Do wynajęcia lokal o pow. 50 mkw. przy ul. Rynkowej w Siedlcach

Lokal znajduje się na podwyższonym parterze prestiżowego budynku Arka w sąsiedztwie placówki bankowej, biura towarzystwa ubezpieczeniowego, kancelarii adwokackiej, stomatologa czy też pizzerii. W bardzo atrakcyjnej lokalizacji centrum miasta a jednocześnie z licznymi miejscami parkingowymi do dyspozycji najemców. W skład lokalu wchodzą dwa pomieszczenia biurowe, oraz zaplecze socjalne z WC. Potencjał tej nieruchomości , po własnej aranżacji ,pozwoli na prowadzenie w tym miejscu różnych działalności o charakterze biurowym, IT jak i usługowym typu e-commerce czy call center. Jasny i przestronny wykończony w standardzie nie wymaga dużych nakładów finansowych.
Istnieje możliwość poszerzenia lokalu o dodatkowe 40 mkw. z drugim niezależnym wejściem od ulicy z witryną oraz windą.

Serdecznie zapraszam do kontaktu

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce
 Cena:  1 500 PLN
 Powierzchnia:   50.0  m2
 Liczba pokoi:  4

Anna Rozbicka

Agent nieruchomości
Rating: 4.5 ?