ŁÓDŹ-RADOGOSZCZ WSCH lokal 76 m2 na parterze.

Lokal na sprzedaż, Łódź, Bałuty

Numer zlecenia HERY307
422 000 PLN 5 504 za m2
Powierzchnia:
76.7 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Cegła przedwojenna
Rok budowy:
1920

Opis

ŁÓDŹ-RADOGOSZCZ WSCH, lokal o pow. 76 m2 na parterze.

ŁÓDŹ-niedaleko osiedla Radogoszcz Wsch, właśnie tu znajduje się proponowany na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o pow. 76,67 m2. Składa się o z dwóch pomieszczeń.Na podłodze jest wylewka betonowa,na ścianach płyty kartonowo-gipsowe,rozprowadzone są wszystkie przyłącza - instalacja elektryczna,wod-kan,centralnego ogrzewania,TV,internet,wentylacja.Ogrzewanie-centralne gazowe.Wysokość pomieszczenia-3,02 m.Można wyodrębnić potrzebną liczbę pomieszczeń oraz łazienkę.Wejście jest od strony ulicy,po której przejeżdża codziennie wiele samochodów,dzięki czemu punkt jest doskonale widoczny.Cała kamienica została gruntownie wyremontowana.Ze względu na usytuowanie i łatwość dojazdu jest to interesujące propozycja dla osób chcących ulokować tu siedzibę swojej firmy, np. małą hurtownię,sklep internetowy,pracownię,punkt obsługi klienta.Dojazd do centrum zajmuje około 12 minut,obok komunikacja miejska.

Dobrze widoczne miejsce.
Cztery okna i drzwi wejściowe dają możliwość reklamy-folia lustrzana
Istnieje opcja przekształcenia lokalu na dwa lub więcej mieszkań.
CENA ZA M2 - 5 500 ZŁ
Zapraszam do osobistego zapoznania się z ofertą.
Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 716 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Sadowski
Ekspert kredytowy Credipass
Łódź, Bałuty, Bałuty
 Cena:  422 000 PLN
 Powierzchnia:   76.7  m2
 Liczba pomieszczeń:  1

Paulina Hodoń

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?