Obiekt na sprzedaż, Warszawa, Praga Południe, Gocław

Numer zlecenia HETY899
1 860 000 PLN   1 900 000 PLN   10 333 za m2
Powierzchnia:
180.0 m2
Liczba zabudowań:
3
Typ:
Zakład produkcyjny

Opis

Cukiernia z witrynami zlokalizowana w ruchliwej, rozwijającej się części miasta

Zakład cukierniczy z tradycjami w doskonałej lokalizacji. Obiekt składa się trzech kondygnacji. Podziemie stanowi część magazynową. Na parterze mieści się sklep. Pierwsze piętro zawiera zaplecze produkcyjne. Do dyspozycji winda techniczna ułatwiająca transport surowców i towarów. Oferta obejmuje budynek wraz ze sprawnym zapleczem maszynowym do produkcji wyrobów cukierniczych.
Cukiernia od niespełna trzydziestu lat zaopatruje okolicznych mieszkańców w słodkie produkty. Stała klientela regularnie wraca po produkowane tu wypieki.
Obiekt znajduje się przy ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszego w sąsiedztwie licznych sklepów, lokali usługowych i restauracji.
Gocław to szybko rozwijająca się dzielnica stolicy. Powstają tu nowe osiedla, przybywa młodych mieszkańców. Przejęcie działającego zakładu w tym miejscu to prawdziwa okazja.

Pracownia cukiernicza z ugruntowaną pozycją na rynku, dysponująca stałymi klientami.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
7 717 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Libera
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
45 482 PLN