Lokal na wynajem, Radom

Numer zlecenia HICU357
770 PLN
Powierzchnia:
22.0 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:

Opis

Gotowy do adaptacji lokal w centrum miasta czeka na nowego najemce. Nie czekaj, zadzwoń!

OKAZJA!! Lokal na wynajem w centrum miasta. Idealny pod wszelkiego rodzaju usługi.
Wiele bezpłatnych miejsc parkingowych przed witryną są dużą zaletą, jeśli chodzi o centrum. Lokal po remoncie. Duża sala oraz zaplecze (WC i pomieszczenie gospodarcze), daje wiele możliwości aranżacji i przystosowania pod własną działalność. Duże natężenie ruchu samochodowego i pieszego. Bliskość uczelni, komunikacji MPK, Galerii Słonecznej, instytucji użyteczności publicznej, w otoczeniu innych lokali usługowych, które dobrze prosperują, czego zasługą w dużej mierze jest na pewno lokalizacja.
Ogrzewanie podłogowe + piec gazowy, zapewniający wysoki standard użytkowania.
Można wyliczać zalety, ale najlepiej byłoby umówić się na prezentację i samemu ocenić.
Zapraszam. Oglądanie, to nie zobowiązanie.

Jedna z głównych ulic Radomia. Doskonały dojazd z każdej strony miasta. W bliskim sąsiedztwie Uczelnia dla studentów, placówki użyteczności publicznej, a zatem duży przekrój potencjalnych klientów. Zapraszam na prezentację, by samodzielnie ocenić walory tego lokalu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Radom
 Cena:  770 PLN
 Powierzchnia:   22.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Agata Auzbiter

Agent nieruchomości
Rating: 4 ?