Dom na wynajem, Zduńskowolski, Zduńska Wola

Numer zlecenia HIHO287
3 000 PLN
Powierzchnia:
91.3 m2
Liczba pokoi:
2
Liczba pięter:
0
Struktura:
Pustak żużlowy
Rok budowy:
1970
Stan:
Do zamieszkania

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Wynajem
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Miasto:
Zduńska Wola
Ulica:
Powierzchnia:
91.3 m2
Liczba pięter:
0
Pokoje:
2
Kuchnia:
Kuchnia otwarta z oknem
Rodzaj własności:
Własność
Technologia budowy:
Pustak żużlowy
Rodzaj budynku:
Wolnostojący
Ogrzewanie:
Olejowe
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Rok budowy
1970
Wielkość działki:
1200 m2
Parking:
Brak danych
 

Opis

Do wynajęcia dom 75 m2, działka 1500 m2 na spokojnym osiedlu w Zd. Woli Prezentujemy dom o powierzchni mieszkalnej 75 m2 posadowiony na działce 1500 m2. Zlokalizowany na osiedlu domków jednorodzinnych na obrzeżach miasta. W najbliższej okolicy szkoła, przedszkole, tereny rekreacyjne, las. Niespełna 2 km do centrum. Dom w pełni wyposażony czeka na najemcę. Prezentujemy dom o powierzchni mieszkalnej 75 m2 posadowiony na działce 1500 m2. Zlokalizowany na osiedlu domków jednorodzinnych na obrzeżach miasta. W najbliższej okolicy szkoła, przedszkole, tereny rekreacyjne, las. Niespełna 2 km do centrum. Dom w pełni wyposażony czeka na najemcę.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Zduńskowolski, Zduńska Wola
 Cena:  3 000 PLN
 Powierzchnia:   91.3  m2
 Liczba pokoi:  2

Mirosława Pustelnik

Agent