Działka na sprzedaż, Mrągowski, Sorkwity gm, Choszczewo

Numer zlecenia HIKE881
3 237 000 PLN 55 za m2
Powierzchnia:
58 974 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
120/480

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Choszczewo
Lokalizacja:
Choszczewo
Powierzchnia:
58 974 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Atrakcyjna ,,olbrzymia" działka nad jeziorem, w pobliżu Mrągowa i Biskupca. Z warunkami zabudowy.

Działka nad jeziorem Jełmuń, w miejscowości Choszczewo, na granicy Warmii i Mazur, o powierzchni prawie 6 hektarów. Duża powierzchnia godna zainteresowania dla inwestora. Może powstać małe osiedle, rezydencja bądź jakiś pensjonat. Do jeziora jest ok. 100 m. Część działki posiada warunki zabudowy, z możliwością zabudowy jednorodzinnej.Jest położona pomiędzy wsiami Choszczewo i Stanclewo. Ta druga miejscowość związana jest z pewnym znanym piłkarzem Bayernu Monachium, bo dosłownie po drugiej stronie jeziora ma tam swoją piękną posiadłość. Kąpielisko wiejskie choszczewskie oddalone jest o 350 metrów, a stanclewskie o 250 m., prąd 200 m.

Działka z warunkami zabudowy domu jednorodzinnego, przy samym jeziorze Jełmuń. Na powierzchni 15 arów możesz cieszyć się dobrą lokalizacją na Warmii, blisko kąpieliska. Przy tym samym jeziorze, jak dobrze trafisz, możesz spotkać pewnego znanego piłkarza Bayernu Monachium. Zapraszamy.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
12 664 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Maria Gruszycka-Glabas
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
77 170 PLN
Mrągowski, Sorkwity gm, Choszczewo
 Cena:  3 237 000 PLN
 Powierzchnia:   58 974  m2

Jarosław Luma

Kierownik biura