Działka na sprzedaż, Nowotarski, Jabłonka gm, Jabłonka

Numer zlecenia HIPE773
170 000 PLN 171 za m2
Powierzchnia:
997 m2
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Wymiary :
10x10

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Miasto:
Jabłonka
Lokalizacja:
Jabłonka
Powierzchnia:
997 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa osiedlowa
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana położona na uboczu miejscowości Jabłonka.

Położona wśród zieleni, w cichej i spokojnej okolicy, bezpośrednio przy asfaltowej, osiedlowej ulicy. Kształtem zbliżona do kwadratu, bardzo ustawna z możliwością (zgodnie z MPZP) zabudowy budynkiem mieszkalnym lub mieszkalno-usługowym. Do centrum Jabłonki zaledwie 2 km (3 minuty samochodem, lub 20 minut na piechotę). W okolicy: granica ze Słowacją, Jezioro Orawskie 9 km, Babia Góra 24 km, wyciąg narciarki w Orawce, Orawski Park Etnograficzny w Zubrzycy Górnej 14 km, Aqua Park - Dolny Kubin 50 km, Termy Chochołowskie 25 km i wiele innych atrakcji. Działka idealna dla rodziny, poszukującej miejsca na swój dom. Media: prąd na działce obok, ulica skanalizowana, woda ze spółki lub studnia. Powierzchnia zabudowy nie powinna przekraczać 30 % powierzchni terenu inwestycji, wysokość budynków ograniczona do 10,0 m, liczbę kondygnacji nadziemnych budynków ograniczona do dwóch, przy czym kondygnacja druga dopuszczalna jest wyłącznie w formie poddasza użytkowego w dachu stromym.

Zapraszamy do obejrzenia filmu:
https://youtu.be/y2SiI0rPHOU

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
665 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Konrad Adamczyk
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
5 483 PLN
Nowotarski, Jabłonka gm, Jabłonka
 Cena:  170 000 PLN
 Powierzchnia:   997  m2

Konrad Adamczyk

Kierownik biura