Zielona działka z warunkami zabudowy w Pogorzelcu

Działka na sprzedaż, Pułtuski, Pokrzywnica gm, Pogorzelec

Numer zlecenia HIWA594
145 000 PLN 69 za m2
Powierzchnia:
2 110 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
43x50

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Pogorzelec
Lokalizacja:
Pogorzelec
Powierzchnia:
2 110 m2
Media:
Elektryczność,
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Lokalizacja nieruchomości blisko terenów rekreacyjnych i rzeki, z dobrym dojazdem do Warszawy

Inwestorom prywatnym i firmom oferujemy działkę budowlaną o pow. 2110 m.kw. z warunkami zabudowy, położoną w Pogorzelcu, gm. Pokrzywnica, powiat pułtuski. Decyzja o WZ przewiduje na tym terenie zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Dopuszcza się też wtórny podział geodezyjny - pod warunkiem wydzielenia z działki minimalnej pow. 1000 m.kw. o szerokość frontu min. 25 m. Oferowana działka jest ostatnią w ciągu 11 wydzielonych geodezyjnie parceli; za nią jest strefa lasu i wody (strumień). Takie położenie zapewnia prywatność oraz codzienne obcowanie z naturą. Kolejnym niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest położony na jej skraju naturalny zbiornik wodny. Relatywna bliskość trasy S61 gwarantuje komfort dojazdu; odcinek gminnej drogi dojazdowej też jest asfaltowy. Do Serocka ok. 6 km, do Warszawy ok. 40 km.
W ofercie agencji jest jeszcze sześć sąsiadujących działek w tej lokalizacji - o pow. od 1215 do 1730 m.kw. - z warunkami zabudowy (mieszkaniowa jednorodzinna).

Zielona, kształtna działka, z naturalnym zbiornikiem wodnym, w dobrej lokalizacji i z dobrym dojazdem daje wiele możliwości inwestycyjnych. Warto obejrzeć.
Zapraszam na prezentację.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
992 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Credipass
Pułtuski, Pokrzywnica gm, Pogorzelec
 Cena:  145 000 PLN
 Powierzchnia:   2 110  m2

Grażyna Niegowska

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?