Obiekt na sprzedaż, Elbląg pow, Elbląg gm, Elbląg

Numer zlecenia HOBI481
220 000 PLN   285 000 PLN   1 913 za m2
Powierzchnia:
115.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Zakład produkcyjny

Opis

Budynek w centrum 115 m 2 na usługi lub mieszkalny

Budynek usługowo-handlowy z mozliwością przerobienia na mieszkalny o powierzchni 115m2 na ul. Ogrodowej. Lokal składa się z 2 dużych sal: na parterze i na piętrze wewnątrz schody, ale istnieje także możliwość dobudowania schodów na zewnątrz prowadzących tylko do góry. Na parterze 2 pomieszczenia na łazienki, pomieszczenie socjalne i piwnica. Istnieje dużo możliwości adaptacji tego budynku. Świetna inwestycja, bardzo dobra lokalizacja, dogodny dojazd do budynku z dwóch stron. Dwa duże parkingi przed budynkiem.
Cena do negocjacji. Zapraszam do obejrzenia na żywo.


Idealny lokal na siedzibę Twojej firmy.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
913 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
6 729 PLN
Elbląg pow, Elbląg gm, Elbląg
 Cena:  220 000 PLN
 Powierzchnia:   115.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Anna Lompert

Lider sprzedaży
Rating: 5 ?