Działka na sprzedaż, Zgierski, Bronin

Numer zlecenia HOCE513
490 000 PLN 20 za m2
Powierzchnia:
25 000 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
380 X 150

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Bronin
Lokalizacja:
Bronin
Powierzchnia:
25 000 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Działka, przylegająca do malowniczego lasu, oferuje spokojną atmosferę w urokliwej okolicy Bronina. Zapraszamy do nabycia wyjątkowej działki o powierzchni 2,5 ha w malowniczej miejscowości Bronin. Ta płaska działka w kształcie klinu oferuje niepowtarzalną możliwość zamieszkania w otoczeniu przyrody, przy jednoczesnym dostępie do wszystkich udogodnień miejskiego życia.
Działka o powierzchni 2,5 ha jest płaska i łatwa do zagospodarowania. Jej końcówka przylega do malowniczego lasu, co zapewnia nie tylko prywatność, ale także możliwość kontaktu z naturą bez wychodzenia poza granice nieruchomości.
Na działce znajdują się dwa budynki - mieszkalny oraz gospodarczy, które mogą posłużyć jako baza do realizacji różnorodnych projektów. Mieszkalny budynek stanowi idealne miejsce do zamieszkania lub stworzenia domu letniskowego, podczas gdy budynek gospodarczy może być wykorzystany na potrzeby gospodarstwa czy też jako dodatkowa przestrzeń do adaptacji.
Działka przylega do asfaltowej drogi gminnej, co zapewnia łatwy dostęp przez cały rok, co jest istotne dla osób szukających wygody i komfortu 2,5 ha płaskiej działki w Broninie z domem i budynkiem gospodarczym. Przy asfaltowej drodze, z przylegającym lasem, idealne na siedlisko lub inwestycję. Kontakt z naturą i spokój w malowniczej okolicy.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 351 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Szczepański
Ekspert kredytowy Credipass
Zgierski, Bronin
 Cena:  490 000 PLN
 Powierzchnia:   25 000  m2
 Liczba pokoi:  0

Łukasz Szczepański

Agent