Lokal na sprzedaż, Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy

Numer zlecenia HOFU232
1 350 000 PLN 9 643 za m2
Powierzchnia:
140.0 m2
Liczba pomieszczeń:
7
Piętro:
Parter/4
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
2004
Stan:
Podwyższony

Opis

Targówek Lokal 140m2 usługowo-handlowy salon fryzjerski w REWELACYJNEJ LOKALIZACJI

Oferujemy Państwu zakup lokalu usługowo handlowego obecnie salonu fryzjerskiego o powierzchni 140m2 z pełnym podstawowym wyposażeniem.Istnieje indywidualna aranżacja wnętrza , układu pomieszczeń , przesunięcia ścianek działowych.Lokal znajduje się w rewelacyjnej lokalizacji Targówka z bardzo dobrą komunikacją z centrum blisko Metra.Lokal można wykorzystać do dowolnego celu typu sklep,przedszkole,punkt usługowo handlowy,punkt gastronomiczny,centrum odnowy biologicznej.Można również kontynuować usługi kosmetyczne.

Idealna lokalizacja ,świetny rozkład pomieszczeń bez wątpienia są podstawowym atrybutem prowadzenia każdej działalności usługowo-handlowej -A TO WŁAŚNIE UMOŻLIWIA TEN LOKAL.Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
5 601 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
34 028 PLN
Warszawa, Targówek, Targówek mieszkaniowy
 Cena:  1 350 000 PLN
 Powierzchnia:   140.0  m2
 Liczba pokoi:  7

Adam Kasprzyk

Kierownik biura