Obiekt na sprzedaż, Nowotarski, Spytkowice gm, Spytkowice

Numer zlecenia HOME942
4 995 000 PLN 4 897 za m2
Powierzchnia:
1 020.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Pensjonat

Opis

Rabka Zdrój- Spytkowice- Podhale pensjonat z wyciągiem, działka ponad 7ha.

Marzysz o własnym pensjonacie i wyciągu narciarskim. Pensjonat na Podhalu region Gorców w Spytkowicach. Uzdrowisko Rabka Zdrój zaledwie 12 km. W pensjonacie jest 16 pokoi oraz 2 sale restauracyjne. Budynek 2 piętrowy, podpiwniczony, pokryty blachą. Budynek znajduje się na działce o powierzchni ponad 70 tys m2. Teren przeznaczony do realizacji usług sportowo-turystycznych, rekreacyjnych, zaplecza technicznego wyciągu narciarskiego, usług hotelarsko-turystycznych oraz mieszkaniowych. Na gruncie jest infrastruktura wyciągów, są to 2 wyciągi narciarskie o długości 400 mb każdy. Możliwość realizacji urządzeń sportowo-rekreacyjnych typu kort tenisowy, boisko sportowe, basen kąpielowy.
Pensjonat posiada podłączenie do prądu, szambo, wodę. Na terenie znajduje się mały staw który służył w zimie do naśnieżania stoku. Dojazd drogą utwardzoną. W okolicy tereny zielone i las, a zarazem dobry dojazd z drogi głównej międzynarodowej w kierunku Chyżne. Do ceny należy doliczyć VAT

Wyciąg narciarski z pensjonatem, miejsce na TWÓJ BIZNES. Atrakcyjna cena, bardzo duża działka, miejsce aby rozpocząć działalność. Sprzedaż na fakturę, cena netto

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
20 725 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Konrad Adamczyk
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
117 736 PLN
Nowotarski, Spytkowice gm, Spytkowice
 Cena:  4 995 000 PLN
 Powierzchnia:   1 020.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Bernadeta Antolak-Gil

Doradca ds. nieruchomości