Działka na sprzedaż, Skierniewicki, Kowiesy gm, Chojnata

Numer zlecenia HONI735
129 000 PLN 35 za m2
Powierzchnia:
3 731 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
37x100

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Chojnata
Lokalizacja:
Chojnata
Powierzchnia:
3 731 m2
Media:
Woda, Elektryczność,
Ogrodzenie::
Trwałe z bramą
Dojazd:
Droga asfaltowa ruchliwa
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Sprzedam działkę budowlaną położoną w miejscowości Chojnata.

Sprzedam działkę budowlaną położoną w miejscowości Chojnata, gmina Kowiesy, powiat skierniewicki, w malowniczej dolinie rzeki Chojnatka. Dobre skomunikowanie z Warszawą (jedynie 30 minut jazdy samochodem). Poza tym w pobliżu największy w Europie park wodny "Suntago Wodny Świat" i Termy Mszczonów (ok. 15 km). Trasa szybkiego ruchu S8 Warszawa - Katowice, urząd gminy, ośrodek zdrowia, szkoła podstawowa, market spożywczy (ok. 1,5 km), zabytkowy kościół z XIII wieku, nauka jazdy konnej (ok. 1 km), kompleks leśny (ok. 500 m). Działka o powierzchni 3 731 m2 posiada przyłącze elektryczne i wodne, zjazd na asfaltową drogę powiatową oraz jest solidnie ogrodzona. Dodatkowo wydane są warunki zabudowy z możliwością budowy domu parterowego lub piętrowego o długości frontu od 10 metrów do 19 metrów wraz z szambem (zamiennie przydomowa oczyszczalnia ścieków). Na działce znajduje się piękny brzozowo - sosnowy las o powierzchni ok. 1000 m2. Gorąco polecam i zapraszam.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
505 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
4 461 PLN
Skierniewicki, Kowiesy gm, Chojnata
 Cena:  129 000 PLN
 Powierzchnia:   3 731  m2

Adam Kasprzyk

Kierownik biura