Działka na sprzedaż, Słupski, Ustka gm, Wodnica

Numer zlecenia HONY445
780 000 PLN 70 za m2
Powierzchnia:
11 152 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
150m x 75m

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Wodnica
Lokalizacja:
Wodnica
Powierzchnia:
11 152 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Żwir
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Pięknie położona działka z niewielkim lasem. Miejsce dla osób kochających naturę.

Działka rolna zajmująca 11 151 mkw , prostokątna o wymiarach 150 m x 75 m..Niezabudowana o równym ukształtowaniu terenu w niewielkiej części zadrzewiona i zalesiona. Posiada bezpośredni dostęp do drogi powiatowej. Położona jest w Dolinie Słupi . Okolice to idealne miejsce na piesze wędrówki i wycieczki rowerowe. Oaza relaksu. Tam ciszę przerywa tylko śpiew ptaków i szum drzew z naszego własnego lasu. Las nie jest duży to raczej leśny park, w którym możemy spotkać jelenia , różnobarwne motyle i leśne kwiaty.
Droga dojazdowa utwardzona . Najbliższe zabudowania w odległości 600 metrów. Działka sąsiadująca typowo rekreacyjna. Według opinii urbanistycznej, wydanej w kwietniu 2021 roku,przez Urząd Gminy Ustka, istnieje możliwość zabudowy zagrodowej oraz rekreacyjnej, oraz uzbrojenia terenu


Miejsce gdzie rano między drzewami naszego własnego lasu możemy zobaczyć jelonka. Napawać się niesamowitym widokiem.Wdychać czyste powietrze.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 052 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Michał Spieszyński
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
20 684 PLN
Słupski, Ustka gm, Wodnica
 Cena:  780 000 PLN
 Powierzchnia:   11 152  m2

Hanna Kamińska

Kierownik biura