Działka budowlana w Nowych Borsukach, 1200 m.kw.

Działka na sprzedaż, Pułtuski, Zatory gm, Nowe Borsuki

Numer zlecenia HORE024
144 000 PLN 120 za m2
Powierzchnia:
1 200 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
30x40

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Nowe Borsuki
Lokalizacja:
Nowe Borsuki
Powierzchnia:
1 200 m2
Media:
Elektryczność,
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Piękny teren w otoczeniu młodego lasu, z dobrym dojazdem z każdego zakątka kraju.

Działka budowlana o powierzchni 1200 m2 (wym. 30x40), położona w odległości ok 1.5 km od brzegu Narwi, w otoczeniu młodego sosnowego lasu, w sąsiedztwie niezamieszkałych jeszcze działek rekreacyjnych i budowlanych. Istnieje możliwość zabudowy całorocznej! Z uwagi na walory przyrodnicze, bliskość miasta (Pułtusk), atrakcyjne ceny gruntów i dobry dojazd m.in. z Warszawy, tereny wsi Nowe Borsuki oraz Borsuki Kolonia są coraz chętniej zamieszkiwane przez osoby uciekające od zgiełku miast. Zapewniają prywatność, odpoczynek w ciszy i otoczeniu pięknej przyrody. Widać dynamikę rozwoju obszaru, do którego należy oferowana działka; wiele domów się buduje, a wiele pięknych posesji już powstało. W bezpośrednim sąsiedztwie działki, a także w bliskiej okolicy mamy dużo ciekawych ofert!, które mogą zainteresować inwestorów prywatnych oraz firmy. Zamieszkaj w klimatycznym regionie Mazowsza lub zainwestuj. Serdecznie zapraszam do obejrzenia działki oraz sąsiadujących z nią gruntów z naszej oferty.

Malownicze, nadnarwiańskie krajobrazy przyciągają turystów i inwestorów z całej Polski. Oferowany teren daje wiele możliwości inwestycyjnych oraz architektonicznych, przynosi korzyści z zamieszkiwania w otulinie lasu, na obszarze czystym ekologicznie i chronionym (Natura 2000).

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
985 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Credipass
Pułtuski, Zatory gm, Nowe Borsuki
 Cena:  144 000 PLN
 Powierzchnia:   1 200  m2

Grażyna Niegowska

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?