Dom na sprzedaż, Otwocki, Józefów gm, Józefów

Numer zlecenia HOTY740
1 250 000 PLN 6 579 za m2
Powierzchnia:
190.0 m2
Liczba pokoi:
7
Liczba pięter:
1
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
2013
Stan:
Wysoki standard

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Miasto:
Józefów
Ulica:
Powierzchnia:
190.0 m2
Liczba pięter:
1
Pokoje:
7
Kuchnia:
Kuchnia otwarta z oknem
Rodzaj własności:
Odrębna własność
Technologia budowy:
Cegła
Rodzaj budynku:
Wolnostojący
Ogrzewanie:
Na gaz ziemny
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Rok budowy
2013
Wielkość działki:
473 m2
Parking:
Brak danych
 
sprawdź szczegółowe parametry pomieszczeń >>>

Opis

Piękny dom w Józefowie jako alternatywa dla mieszkania o wysokim standardzie.

Piękny dom o powierzchni 190 m2 na działce liczącej 473 m2. Przygotowany do ogrodu zimowego z podgrzewaną podłogą, podłoga tarasowa wykonana z Modrzewia Syberyjskiego, przygotowany do budowy basenu-są wszystkie przyłącza, opcja ogrzewania wody z paneli solarnych do których jest przygotowana instalacja. Przygotowany do podłączenia instalacji Fotowoltaicznej, również jest poprowadzona instalacja. Możliwość stworzenia autonomicznego układu zasilania aby budynek mógł samodzielnie się zasilać, bez potrzeby przyłącza energetycznego. Niskie koszty ogrzewania ze względu na docieplenie budynku na 23cm oraz ciepły montaż okien 3 szynowych Gebauer najwyższej jakości oraz rolet zewnętrznych z napędem elektrycznym. Własne ujęcie wody pozwalające na niezależność, system uzdatniania wody oraz wysokiej jakości zbiornik z blachy kwasoodporne. Kominek z płaszczem wodnym najwyższej jakości z funkcją ,,gilotyna".

Wszystkie instalacje zostały wykonane 4 lata temu z najwyższej jakości materiałów. Budynek zmodernizowany tak aby wszystkie pomieszczenia maksymalnie można było wykorzystać. Przygotowany do monitoringu wizyjnego, przygotowany do pełnej ochrony systemem alarmowym każdego elementu otwieranego.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 891 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Jackiewicz
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
31 782 PLN
Otwocki, Józefów gm, Józefów
 Cena:  1 250 000 PLN
 Powierzchnia:   190.0  m2
 Liczba pokoi:  7

Eustachy Ilcewicz

Kierownik biura