Lokal na wynajem, Szczycieński, Dźwierzuty gm, Dźwierzuty

Numer zlecenia HUBI834
5 000 PLN
Powierzchnia:
686.0 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Piętro:
Parter/1
Struktura:
Cegła przedwojenna
Rok budowy:
1930
Stan:
Do remontu

Opis

Nieruchomość w malowniczej mazurskiej miejscowości, powiat szczycieński, woj.warmińsko-mazurskie.

Nieruchomość o powierzchni 686 mkw została wybudowana z czerwonej cegły w 1930r. Położona na 1000 mkw działce. Czynsz jednomiesięczny wynosi 5000 zł. Dodatkowo w kosztach należy uwzględnić jednorazową kaucję w wysokości 1000zł. Minimalny okres wynajmu: rok.
Magazyn niegdyś służył do przechowywania zboża.Dach został pokryty papą. Prostokątny kształt budynku oferuje wiele możliwości. Służyć może za magazyn lub halę produkcyjną. Lokal jest podpiwniczony, posiada dostęp do prądu i wody. Przed budynkiem jest miejsce, które może służyć jako parking. Nieruchomość położona jest w miejscowości Dźwierzuty, która znajduje się przy DK 57, między Szczytnem a Biskupcem.
Nieruchomość znajduje się w pobliżu sklepów, biur i lokali usługowych.

Ogromny budynek z czerwonej cegły, do wszechstronnego wykorzystania. Z piwnicą i miejscem na parking. Miejscowość, w której położona jest nieruchomość w sezonie letnim cieszy się oblężeniem turystów z okolicznych miejscowości.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Szczycieński, Dźwierzuty gm, Dźwierzuty
 Cena:  5 000 PLN
 Powierzchnia:   686.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Małgorzata Luma

Agent nieruchomości
Rating: 4 ?