Wynajmę lokal w prestiżowej lokalizacji

Lokal na wynajem, Gliwice, Śródmieście

Numer zlecenia HUFI677
29 000 PLN   30 000 PLN  
Powierzchnia:
320.0 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1800

Opis

Mamy przyjemność zaproponować Państwu lokal handlowo-usługowy w sercu Miasta.

NIeruchomość jest zlokalizowana w pięknej kamienicy na przeciw Gliwickiego Ratusza. Piękne kamieniczki z podcieniami - zrekonstruowane po wojnie, w jednej z nich możesz mieć swoją restaurację/biuro bądź knajpkę. Dzięki wyeksponowaniu cegły w pomieszczeniach, panuje tam niesamowity klimat. Historia kamieniczek rozpoczyna się na początku XX wieku. Gliwicki Rynek od lat przyciąga turystów, oraz tubylców dlatego lokal w tym miejscu to strzał w 10!

Lokal posiada windę, która przemieszcza się między poziomami do kuchni wraz z brudnymi oraz czystymi naczyniami. Istnieje możliwość zagospodarowania przestrzeni na ogródek letni.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Gliwice, Śródmieście, Śródmieście
 Cena:  29 000 PLN
 Powierzchnia:   320.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Wiktoria Bartosiewicz

Doradca ds. nieruchomości
Rating: 3 ?