Działka na sprzedaż, Iławski, Kisielice gm, Goryń

Numer zlecenia HUHY890
735 000 PLN 5 za m2
Powierzchnia:
151 059 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
574x768x355x114

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Goryń
Lokalizacja:
Goryń
Powierzchnia:
151 059 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Przedmiotem oferty jest działka rolna, znajdująca się przy lesie w pięknej okolicy trzech jezior.

Nieruchomość zlokalizowana jest w cichej i spokojnej okolicy, blisko jeziora Trupel, jeziora Goryńskiego i jeziora Dłużek, wśród urokliwych terenów zielonych i lasów. Miejscowość położona w pięknym i zgodnym z naturą miejscu na Mazurach. Właśnie tutaj, działka z dużym potencjałem, czeka na nowego właściciela. Do nieruchomość doprowadzona jest sieć energetyczna, wodociąg oraz sieć telekomunikacyjna. Uregulowany stan prawny, Księga Wieczysta bez żadnych obciążeń. Mieści się tu pełna infrastruktura: Szkoła podstawowa i przedszkole, punkt pocztowy, biblioteka, kościół oraz sklepy spożywcze. Do Łasina można dojechać w 23 min(18 km), do Iławy w 25 min(20 km), do Grudziądza w 45 min(40 km). Istnieje możliwość dokupienia innych działek w tym kompleksie o łącznym areale 32 hektary, są to głównie grunty o klasyfikacji: RIII, RIV, RV. Przedstawiony kompleks działek idealnie nadaje się na dopłaty lub KRUS, a także jest świetną lokatą kapitału. Wszystkie działki posiadają dostęp do drogi gminnej.

Zapraszamy do kontaktu, pokażemy nieruchomość i przedstawimy więcej szczegółów. Osobom potrzebującym informacji w sprawie finansowania zakupu nieruchomości, zapewniamy nieodpłatną pomoc doświadczonego Eksperta Finansowego Credipass.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
5 027 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Szymon Bączek
Ekspert kredytowy Credipass
Iławski, Kisielice gm, Goryń
 Cena:  735 000 PLN
 Powierzchnia:   151 059  m2
 Liczba pokoi:  0

Włodzimierz Kovalov

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?