Obiekt na sprzedaż, Warszawa, Wawer, Międzylesie

Numer zlecenia HUXE660
3 600 000 PLN 4 235 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Oryginalna posiadłość o nietuzinkowej architekturze - stylizowana na modernizm. Całość zaaranżowana jakby z dwóch budynków-modułów o powierzchni ok. 425 m2 każdy, połączonych łącznikiem.

Każdy z modułów posiada odrębne systemy ogrzewania (piec CO), zasilania w prąd (liczniki) czy systemów monitorujących. W budynku łącznie znajduje się 15 pokoi w tym 65m2 salon wysoki na 2 kondygnacje, 8 łazienek, 3 kuchnie, 5 garderób. W piwnicy własna studnia oraz miejsce na saunę. Nieruchomość świetnie nadaje się na budynek mieszkaniowy dwu-lokalowy. Ze względu na idealny punkt komunikacyjny (bliskość przystanków MZA i stacji SKM), równie interesująca opcja zlokalizowania działalności gospodarczo-usługowej np. związanej z edukacją (prywatna szkoła), opieką (dom pogodnej starości, przedszkole), medycyną (prywatne kliniki, salony SPA). Lub na reprezentacyjną siedzibę firmy z wydzielonym działem obsługi klienta. Nieruchomość ma wpisane przeznaczenie na działalność kulturalno-oświatowo-naukową. Dla kreatywnych i przedsiębiorczych. Zapraszam do oglądania i negocjacji

Możliwośc dowolnego kształtowania podziału wewnątrz - brak ścian nośnych na rzecz słupów nośnych.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
14 937 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Tomasz Gniwek
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
85 547 PLN