Obiekt na sprzedaż, Łódź, Łagiewniki

Numer zlecenia HYBI428
7 500 000 PLN   9 000 000 PLN   11 886 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Wśród miłośników aktywnego spędzania czasu oraz obcowania z Naturą miasto Łódź jest znane przede wszystkim ze swoich zielonych płuc, a mianowicie Lasu Łagiewnickiego.

Największy w Europie las komunalny wraz z wydzielonym w nim rezerwatem przyrody to ulubione miejsce nie tylko dla łodzian lecz również dla turystów z całej Polski. Bez względu na porę roku kompleks leśny oferuje swoim miłośnikom możliwość uprawiania różnych aktywności fizycznych jak również spędzania czasu w ciszy i spokoju na wytyczonych szlakach turystycznych, zarówno pieszych jak i rowerowych, w jakie obfituje Las Łagiewnicki.
W tym właśnie bajecznym krajobrazie położony jest XIX-wieczny pałac myśliwski, będący działającym kompleksem wypoczynkowym. Jest to z pewnością jedyna w swoim rodzaju lukratywna inwestycja w Łodzi, która jednocześnie jest jedną z wizytówek tego miasta. Zapraszamy inwestorów z wizją rozwoju, którzy dostrzegają potencjał Łodzi i jego okolic.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
31 118 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Łukasz Sadowski
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
170 927 PLN