Działka na sprzedaż, Zabrze

Numer zlecenia HYGE113
325 000 PLN 230 za m2
Powierzchnia:
1 412 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
30x40

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Zabrze
Lokalizacja:
Zabrze
Powierzchnia:
1 412 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Mieszane
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka budowlana, Zabrze - Zaborze z bliskim zjazdem na DTŚ

Działka budowlana idealna pod inwestycję bądź budowę wymarzonego domku. Działka znajduje się w Zabrzu w bliskiej odległości od DTŚ. Działka jest aktualnie ogrodzona z trzech stron gdyż znajduje się w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Do nieruchomości prowadzi ulica Napieralskiego gdzie znajdują się też wszelkie media. Grunt o powierzchni 1412 m. kw. posiada oddzielną księgę wieczystą. W bliskim sąsiedztwie znajdują się przeróżne sklepy, markety, lokale usługowe, kościoły i placówki oświaty a do parku Pileckiego odległość to około 100 m.
Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania z przeznaczeniem na zabudowę mieszkalną. Cena podana w ogłoszeniu stanowi cenę netto, także do ceny końcowej należy także dopisać VAT.

Jeżeli szukasz terenu pod inwestycję bądź szukasz większej działki pod budowę swojego domu, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 223 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Ewa Walaszek-Sajdak
Ekspert kredytowy Credipass
Zabrze
 Cena:  325 000 PLN
 Powierzchnia:   1 412  m2
 Liczba pokoi:  0

Oskar Kuboń

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?