Lokal na wynajem, Nowodworski, Nowy Dwór Mazowiecki gm, Nowy Dwór Mazowiecki

Numer zlecenia HYGI641
4 200 PLN
Powierzchnia:
91.0 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2000

Opis

Lokal handlowo-usługowy w samym centrum Nowego Dworu Mazowieckiego

Lokal o powierzchni 91 mkw z możliwością własnej aranżacji położony jest w centrum miasta. Parter, wejście narożne z ulicy z dużymi witrynami wystawowymi. Możliwość umieszczenia szyldów oraz reklam na zewnątrz budynku. Lokal składa się z pomieszczenia głównego, zaplecza oraz łazienki. Lokal wyposażony jest w klimatyzacje, system alarmowy, centralne ogrzewanie podłogowe, linie telefoniczną. Jest pozwolenie na alkohol. Możliwość połączenia istniejącymi schodami z lokalem na I piętrze o powierzchni 141 mkw. Cena najmu to 4200 zł netto + opłaty eksploatacyjne. Lokal dostępny od 1 października 2021 roku. Serdecznie zapraszam do oglądania !!!.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Nowodworski, Nowy Dwór Mazowiecki gm, Nowy Dwór Mazowiecki
 Cena:  4 200 PLN
 Powierzchnia:   91.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Michał Wysocki

Agent nieruchomości