Lokal usługowy, z dużym potencjałem, niskie koszty

Lokal na wynajem, Toruń pow, Toruń gm, Toruń

Numer zlecenia HYGO691
1 585 PLN   1 800 PLN  
Powierzchnia:
90.0 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:

Opis

Gotowy do najmu, odświeżony z dużą powierzchnią. Doskonały pod studio tatuażu, małą hurtownie.

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu, zlokalizowanego w centrum Torunia, przy ulicy Grudziądzkiej, przy galerii AMC. Przy lokalu dostępne są miejsca postojowe, różnego rodzaju inne usługi, sklepy, restauracje - które zapewniają duży ruch. Dodatkowo lokal posiada doskonały dostęp do komunikacji miejskiej.

Czynsz najmu dla właściciela 1585 zł + VAT. Dodatkowo czynsz do wspólnoty około 600 zł/msc.

Lokal został odświeżony przez poprzedniego najemce, zostały odmalowane ściany i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych ogrzewanie miejskie.

W lokalu znajdują się dwie łazienki, kuchnia, przestronna sala główna oraz schowek.Lokal znajduje się w stylowym budynku z cegły, w lekkim podpiwniczeniu aczkolwiek jest dobrze doświetlony dzięki dość dużym oknom.

Dla najemcy bardzo ważnym aspektem, są niskie koszty dzięki ogrzewaniu miejskiemu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Toruń pow, Toruń gm, Toruń
 Cena:  1 585 PLN
 Powierzchnia:   90.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  5

Patryk Kubacki

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?